Jana Šafářová

majitelka

 

Je nejklidnějším elementem týmu. Velmi zodpovědná a citlivá. Každého klienta příjemně uvítá a dovede do dobré nálady. Pro tým je pilířem, na který se může obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Je lidská, vtipná a vždy s pozitivní náladou. 

 

“Dobrá nálada je klíčem ke štěstí”

 

 

Miroslava Myšička

Red Salon creative director

 

Pro tým je vzorem a profesionalní oporou. Její mnohaleté zkušenosti jak z České republiky, tak ze zahraničí ji dovedly na pozici art director. Klienty dokáže dokonale odhadnout a vysvětlit jim, proč daný typ účesu či barvy je pro ně nejlepší.

Svoji kariéru začínala několika nominacemi a trofejemi v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards. Kategorie "Objev roku, Kolorista, Avantgarda, či Cena tisku" pro Českou republiku. Po zkušenostech ze světových přehlídkových mol nemají její výčesy konkurenci. Je součástí týmu světového kadeřníka Eugene Souleimana a účastní se přehlídek ve všech světových metropolích - Chloé, Maison Margiela, Stella McCartney, Donna Karan, Jeremy Scott, Vivienne Westwood a mnohé další. Její práci můžete najít jak v českých magazínech, tak i v zahraničních titulech jako je Vogue, Glamour, Elle, Unpolished, ES magazine, Bon Magazine, GQ, Harpers bazar či Hunger magazine. 

"Když chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte udělat něco, co jste nikdy neudělali"

 
7.jpg

Míša Řasová

director

 

Absolutně jedinečná koloristka a zároveň školitelka značky Redken. Její poradenství a znalost všeho, co je v kadeřnickém světě potřeba znát, je jedinečná. Dokáže odhadnout klienta a nabídnout mu přesně to, co hledá. Je velmi systematická a organizovaná, nikdy neztrácí svůj pověstný smysl pro humor. Její krátké střihy mají vždy jedinečný styl a šmrnc.

 

“Je důležité být sama sebou, být svobodná a dost silná na to jít svou vlastní cestou"

 

 

Diana Kratochvílová

director

 

Je milá, přátelská a cool. Její silnou stránkou jsou konzultace, na které klade velký důraz.

Letos se zúčastnila soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a       s velkým úspěchem si odnesla hned dvě nominace v kategorii kolorista roku a cena tisku.

Umí naslouchat přání klientů tak, aby jim pomohla najít přesně styl střihu a barvy, který bude praktický, slušivý a který zároveň co nejdéle vydrží. Miluje změny na klientech a nebojí se je realizovat. Miluje mikáda, barvy a balayage. Hledáte nejlepší blond? Mícháním odstínů vytvoří každému klientovi originál přímo na míru.

 

“Žijem jen jednou - tak naplno!” 

 

 
8.jpg

Dominik Mikulčák

director

 

Dominikova cesta do Red salonu vedla přes světové metropole New Yorku a Londýna.

Jeho barvící schopnosti jsou nedocenitelné. Budete milovat jeho jedinečný smysl pro detail - u balayage, melíru či jiné barvící techniky. 

Jeho upřímnost k Vašim vlasům i k Vám, Vám dovolí pohlédnout na vlasy a jejich změnu z jiného úhlu. 

Změnu z jeho rukou budete zaručeně milovat.  

 

 
3htv.jpg

Jakub Beneš

director

Po letitých zkušenostech z předních českých salonů najdete Jakuba u nás v týmu. 

Díky Jakubově skvělé konzultaci, empatické, klidné a upřímné povaze, pro Vás najde přesně styl, který vám bude vyhovovat nejen v den návštěvy ale i po delší době. Má rád krátke střihy, barvy podtrhující osobnost a lehký nenásilný styling 


“Co dáte to dostanete” 
12.jpg

Žaneta Bělíčková

Žaneta pracuje v oboru několik let a svoji práci zbožnuje víc a víc.

Miluje detail a pohyb ve vlasech. Jejím hlavním podpisem je přirozená textura a jednoduchost. Pečuje o vlasy klientům v salonu ale i modelkám na přehlídkových molech a při focení předních českých magazínů. 

Jemné propracování barev a dokonale padnoucí kratké vlasy či jakýkoliv druh mikáda, tím Vás Žaneta určitě okouzlí. 


 
2htv.jpg

Josef Voborník

senior stylist

Hledáte nejlepší relaxaci a péči ? Lépe si vybrat nemůžete. Masáž hlavy, dokonale zvolenou kůru přesně pro váš typ vlasů v kombinaci s precizním střihem, či přirozenou barvou.

To vše budete zbožňovat.  


Podle vlastního hodnocení je Josef pečliví a zodpovědný, někdy prý až moc. Tuhle křehkou duši určite skvěle vystihne jeho motto: 


“Trpělivost růže přináší”

 

Veronika Bušková

senior stylist 

 

Usměvavá a s dobrou náladou se vždy perfekntě postará o veškerý Váš servis. Veronika miluje jemné přechody v barvě a vždycky dokáže pozitivně podtrhnout vaši osobnost. 

"Cesta bez překážek nikam nevede..."


 
dot_web.png

Adéla Dolejší

Je tisíc důvodů proč se k Adéle budete rádi vracet. Vždy ji najdete s úsměvem na tvaři a ochotou o Vás pečovat jak nikdo před tím. Perfektní střih, barva nebo přirozená foukaná je samozdřejmostí. Balayage Vám s preciznostni jí vlastní bude přecházet z tónu do tónu který perfektně vybere přesně k Vaší pleti. Vaše vlasy budete milovat jako nikdy.  

 
13.jpg

Viktorie Tmeiová

Neradi trávíte u kadeřníka dlouhé hodiny ale přesto je pro Vás perfektní střih, barva, melir či balayage velmi důležitá? Potřebujete vypadat dobře na večirek nebo chcete jen ležerní variantu jakýchkoliv zapletených vlasů? 

Viky je v tom případě jasná volba. Rychlost a smysl pro detail jsou ji vlastní a dokonalost Vašich vlasů ohromí nejen Vás. 

1516626006890.jpeg

Tereza Charvátová

kosmetička

 

Jeden z nejmilejších členů týmu. Vždy usměvavá, milá, vstřícná. Její houževnatost, jít za svým snem se stát kosmetičkou ji přivedl až k nám. Vaše pleť bude v jeji péči jako v bavlnce. Tereza Vám vždy vyjde vstříc a s láskou Vám se vším co je pro váš obličej a tělo nejlepší poradí a pomůže.

 

"Dobře se dá vidět pouze srdcem,to důležité oči nevidí"

 
4.jpg

Jakub Novák

asistent

 

se přidal do týmu Red salonu na pozici asistenta. Jeho nadšení pro řemeslo a péče o klienta jsou neuvěřitelné.

Masáž od něj, je opravdový začátek relaxace, která Vás u nás čeká.

 
4HTV..jpg

Kristýna Černovská

asistent

Je milá a zdravě cílevědomá. Jeji péče o Vás je vždy stoprocentí, doplněná vřelým usměvem. 

 
1.2017.jpg

Daniela Šlápotová

recepční

 

stará se o Vás v Red salonu jako recepční už rok. Je to pravděpodobně člověk, kterého často slýcháte po telefonu, nebo Vám přinese tu nejlepší kávu. Je velmi pozorná a pro klienta a jeho pohodlí udělá absolutní maximum.

 
2.jpg

Jana Mlčochová

asistent manager 

 

tisíc a jedna věc, které nejsou na první pohled vidět ale přesto díky nim salon dokonale funguje. 

Za absolutní pohodlí nevděčí Janě jen naši zaměstnanci ale i klienti. Pokud potřebujete poradit či dostat jakou koliv informaci o salonu neváhejte kontaktovat pravě ji. 

S usměvem a velmi ochotně udělá maximum pro Vaši spokojenost.