Jana Šafářová

majitelka

 

Je nejklidnějším elementem týmu. Velmi zodpovědná a citlivá. Každého klienta příjemně uvítá a dovede do dobré nálady. Pro tým je pilířem, na který se může obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Je lidská, vtipná a vždy s pozitivní náladou. 

 

“Dobrá nálada je klíčem ke štěstí”

 

 

Miroslava Myšička

Red Salon creative director

 

Pro tým je vzorem a profesionalní oporou. Její mnohaleté zkušenosti jak z České republiky, tak ze zahraničí ji dovedly na pozici art director. Klienty dokáže dokonale odhadnout a vysvětlit jim, proč daný typ účesu či barvy je pro ně nejlepší.

Svoji kariéru začínala několika nominacemi a trofejemi v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards. Kategorie "Objev roku, Kolorista, Avantgarda, či Cena tisku" pro Českou republiku. Po zkušenostech ze světových přehlídkových mol nemají její výčesy konkurenci. Je součástí týmu světového kadeřníka Eugene Souleimana a účastní se přehlídek ve všech světových metropolích - Chloé, Maison Margiela, Stella McCartney, Donna Karan, Jeremy Scott, Vivienne Westwood a mnohé další. Její práci můžete najít jak v českých magazínech, tak i v zahraničních titulech jako je Vogue, Glamour, Elle, Unpolished, ES magazine, Bon Magazine, GQ, Harpers bazar či Hunger magazine. 

"Když chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte udělat něco, co jste nikdy neudělali"

 

Nina Krajčo

consultant 

 

Nina je velmi svérázná osoba s jedinečným přístupem ne jen k životu. U nás v salonu se soustředí zejména na vzdělavaní a podporu kadeřníků. Jako hlavní školitelka prvotřídních značek GHD a Oribe má dokonalý přehled o nejlepším přístupu a poradenství k vlasům. 

Může se pyšnit vítězstvím a nominacemi v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards v kategorii Pánský účes a Cena tisku. Její práce nekončí u kadeřnického křesla. Velmi často můžete vlasy od Niny najít v předních českých magazínech jako je Elle, Dolce-vita, Harpers Bazar, Proč ne?, na televizních obrazovkách v nespočtu televizních reklam, a také na přehlídkových molech světových navrhářů, Rick Owens, Monclar, Joseph, Mary Katrantzou, nebo například Tod's.

"Pracuj tvrdě v tichosti, ať úspěch může být tvůj hlas!"

 

 
7.jpg

Míša Řasová

director

 

Absolutně jedinečná koloristka a zároveň školitelka značky Redken. Její poradenství a znalost všeho, co je v kadeřnickém světě potřeba znát, je jedinečná. Dokáže odhadnout klienta a nabídnout mu přesně to, co hledá. Je velmi systematická a organizovaná, nikdy neztrácí svůj pověstný smysl pro humor. Její krátké střihy mají vždy jedinečný styl a šmrnc.

 

“Je důležité být sama sebou, být svobodná a dost silná na to jít svou vlastní cestou"

 

 

Diana Kratochvílová

director

 

Je milá, přátelská a cool. Její silnou stránkou jsou konzultace, na které klade velký důraz.

Letos se zúčastnila soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a       s velkým úspěchem si odnesla hned dvě nominace v kategorii kolorista roku a cena tisku.

Umí naslouchat přání klientů tak, aby jim pomohla najít přesně styl střihu a barvy, který bude praktický, slušivý a který zároveň co nejdéle vydrží. Miluje změny na klientech a nebojí se je realizovat. Miluje mikáda, barvy a balayage. Hledáte nejlepší blond? Mícháním odstínů vytvoří každému klientovi originál přímo na míru.

 

“Žijem jen jednou - tak naplno!” 

 

 
8.jpg

Dominik Mikulčák

director

 

Dominikova cesta do Red salonu vedla přes světové metropole New Yorku a Londýna.

Jeho barvící schopnosti jsou nedocenitelné. Budete milovat jeho jedinečný smysl pro detail - u balayage, melíru či jiné barvící techniky. 

Jeho upřímnost k Vašim vlasům i k Vám, Vám dovolí pohlédnout na vlasy a jejich změnu z jiného úhlu. 

Změnu z jeho rukou budete zaručeně milovat.  

 

 
 

Michaela Boháčová

director

 

V letošním roce si Míša odnesla nominaci v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards v kategorii Avantgarda. Jsme na Míšu hrdí za tak velký úspěch.

Jako školitelka značky Redken Vám vždy doporučí, co je pro vaše vlasy nejlepší. Její absolutní vášní je precizní střih a vlasové výčesy. Miluje svůj život takový jaký je a ráda si plní své sny. Jsme velmi rádi, že jedním z jejích splněných snů, jsme právě my.

 
3htv.jpg

Jakub Beneš

director

Po letitých zkušenostech z předních českých salonů najdete Jakuba u nás v týmu. 

Díky Jakubově skvělé konzultaci, empatické, klidné a upřímné povaze, pro Vás najde přesně styl, který vám bude vyhovovat nejen v den návštěvy ale i po delší době. Má rád krátke střihy, barvy podtrhující osobnost a lehký nenásilný styling 


“Co dáte to dostanete” 
2htv.jpg

Josef Voborník

senior stylist

Hledáte nejlepší relaxaci a péči ? Lépe si vybrat nemůžete. Masáž hlavy, dokonale zvolenou kůru přesně pro váš typ vlasů v kombinaci s precizním střihem, či přirozenou barvou.

To vše budete zbožňovat.  


Podle vlastního hodnocení je Josef pečliví a zodpovědný, někdy prý až moc. Tuhle křehkou duši určite skvěle vystihne jeho motto: 


“Trpělivost růže přináší”

 

Veronika Bušková

stylist 

 

Usměvavá a s dobrou náladou se vždy perfekntě postará o veškerý Váš servis. Veronika miluje jemné přechody v barvě a vždycky dokáže pozitivně podtrhnout vaši osobnost. 

"Cesta bez překážek nikam nevede..." 
1516626006890.jpeg

Tereza Charvátová

kosmetička

 

Jeden z nejmilejších členů týmu. Vždy usměvavá, milá, vstřícná. Její houževnatost, jít za svým snem se stát kosmetičkou ji přivedl až k nám. Vaše pleť bude v jeji péči jako v bavlnce. Tereza Vám vždy vyjde vstříc a s láskou Vám se vším co je pro váš obličej a tělo nejlepší poradí a pomůže.

 

"Dobře se dá vidět pouze srdcem,to důležité oči nevidí"

 
4.jpg

Jakub Novák

asistent

 

se přidal do týmu Red salonu na pozici asistenta. Jeho nadšení pro řemeslo a péče o klienta jsou neuvěřitelné.

Masáž od něj, je opravdový začátek relaxace, která Vás u nás čeká.

 
4HTV..jpg

Kristýna Černovská

asistent

Je milá a zdravě cílevědomá. Jeji péče o Vás je vždy stoprocentí, doplněná vřelým usměvem. 

 
dot_web.png

Tomáš Vepřek

asistent

Má jedinečný a kreativní přístupem ne jen ke klientům a servisu ale i sám k sobě. S Tomášem se dobře zasmějete a jeho péče Vás vždy potěší.

1.2017.jpg

Daniela Šlápotová

recepční

 

stará se o Vás v Red salonu jako recepční už rok. Je to pravděpodobně člověk, kterého často slýcháte po telefonu, nebo Vám přinese tu nejlepší kávu. Je velmi pozorná a pro klienta a jeho pohodlí udělá absolutní maximum.

 
2.jpg

Jana Mlčochová

asistent manager 

 

tisíc a jedna věc, které nejsou na první pohled vidět ale přesto díky nim salon dokonale funguje. 

Za absolutní pohodlí nevděčí Janě jen naši zaměstnanci ale i klienti. Pokud potřebujete poradit či dostat jakou koliv informaci o salonu neváhejte kontaktovat pravě ji. 

S usměvem a velmi ochotně udělá maximum pro Vaši spokojenost.